Miben állunk rendelkezésre? Dokumentum feltöltése

Kérjük, töltse ki az alábbi adatokat!

A kitöltő személy adatai

Vezetékneve *
Keresztneve *
E-mail címe *
Telefonszáma *
Lakóhelye:
Kinek a nevében jár el?

Documentum feltöltése

Kihez szeretné feltölteni?
Vezetékneve *
Keresztneve *
Anyja neve
Lakóhelye:

Feltölteni kívánt dokumentum neve
Feltöltés

Az alábbi lehetőségek közül válassza ki a visszaigazolás módját
Jelen űrlap “BEKÜLDÉS”-ével elfogadom és hozzájárulok, hogy az általam igényelt szolgáltatásokkal kapcsolatban átadott saját és hozzátartozóm személyes adatait a Plébániaablak zárt rendszerében kezelje, a GDPR alapján biztonságosan tárolja és az igényelt folyamatokhoz, szolgáltatásokhoz, megrendeléshez kapcsolódó katolikus egyházi, állami hatósági és nem hatósági eljárások során a katolikus egyháznak és eljáró hatóságoknak, szervezeteknek az igénnyel / megbízással / meghatalmazással kapcsolatos ügyintézésre átadja. Az általános adatvédelmi tájékoztatót (ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ) elolvastam és elfogadom. Jelen jóváhagyásom írásban megküldött egyoldalú nyilatkozatommal bármikor visszavonhatom.
Minta Római Katolikus Plébánia Hivatal
1111 Budapest, Teszt István tér. 1.
Tel: +11-22/333-444

Munkatársak, személyes elérhetőségek
Plébános: Név, telefonszám.....
Káplán:
Kisegítő lelkész:
Állandó diakónus:
Irodista:

Internetes elérhetőség
Honlap:

Hivatali idő a személyes ügyintézésre (munkanapokon)
Hétfő: 14.00-16.00
Kedd-szerda: 8.30-12.00,14.00-16.00
Csütörtök: Zárva
Péntek: 8.30-12.00
Szombat-vasárnap: Zárva

Hivatali időn kívül, csak előzetes bejelentkezéssel tudunk hivatali ügyeket intézni! Súlyos beteg ellátása bármikor kérhető a fenti elérhetőségeken!

Illetékesség

Weblap címek:

Az oldal használatához a következő, naprakészen frissített böngészők letöltését javasoljuk